Вступ до школи

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ В 2023/2024н.р.

ПОРЯДОК  ЗАРАХУВАННЯ ДО  1–го КЛАСУ

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
Задунаївський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради  03.04.2023 р. розпочинає прийом заяв до 1 класу на 2023-2024 навчальний рік.
(наказ ліцею від 23.03.2023р  √33/ОД )
Прийом документів для зарахування дітей до першого класу на 2023/2024 н.р. здійснюється шляхом «Електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти» та в закладах освіти.
Загальний алгоритм прийому до школи:
Заяви до вступу в 1-й клас подаються особисто одним з батьків (або в онлайн форматі).
До заяви додаються:
1. Копія свідоцтва про народження дитини.
2. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о.
3. Копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування):
1) паспорт громадянина України одного з батьків дитини, що підтверджує місце проживання;
2) довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру,затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207.
Зарахування буде проводитись відповідно до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.
БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАШИХ ДІТЕЙ
УЧНЯМИ НАШОГО ЛІЦЕЮ!

Шановні батьки! Вже зараз Ви можете скористатись електронним сервісом подачі документів https://school.isuo.org/

Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти