Виставка "Щедрість рідної землі"

3 жовт. 2022
Краса навколишнього світу дивує, чарує і заворожує людські серця з самого раннього дитинства. 29-30 вересня у Задунаївському ліцеї пройшла еколого-натуралістична виставка «Щедрість рідної землі». Учні школи представили велику кількість цікавих та неординарних робіт: вироби з деревини, квітів, овочів, фруктів... Дякуємо всім учням та батькам за участь у виставці.

Краса навколишнього світу дивує, чарує і заворожує людські серця з самого раннього дитинства.29-30 вересня у Задунаївському ліцеї пройшла еколого-натуралістична виставка «Щедрість рідної землі». Учні школи представили велику кількість цікавих та неординарних робіт: вироби з деревини, квітів, овочів, фруктів...Дякуємо всім учням та батькам за участь у виставці.