День української мови та писемності

10 лист. 2022
Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української мови та писемності. Не залишилися осторонь і учні Задунаївського ліцею , адже мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні держава... З нагоди свята бібліотекарем Неновою Д.А. була представлена виставка "Там, де живе рідна мова , живе український народ." Вчителем української мови та літератури Вакаренковою В.І. проведено свято "Українська мова - серце наше!" (3 кл) Вчителем української мови та літератури Бяновою Т.З . проведена гра " У десятку"(5 кл)

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української мови та писемності. Не залишилися осторонь і учні Задунаївського ліцею , адже мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні держава...З нагоди свята бібліотекарем Неновою Д.А. була представлена виставка "Там, де живе рідна мова , живе український народ."Вчителем української мови та літератури Вакаренковою В.І. проведено свято "Українська мова - серце наше!" (3 кл)Вчителем української мови та літератури Бяновою Т.З . проведена гра " У десятку"(5 кл)