Ярмарка в школі.

21 груд. 2022
У Задунаївському ліцеї був організований Ярмарок новорічних іграшок, композицій та солодощів, які були виготовлені власноруч. Сьогоднішній день став для учнів чудовою нагодою полинути в святкову атмосферу. Учні на всіх класів представили на ярмарку домашню випічку та новорічні сувеніри, які швидко розкуповувалися учнями, вчителями та батьками. Дитячий галас, запах свіжої випічки та сувеніри-все це можна було відчути, побачити і почути на зимовій ярмарці. Цього дня учні мали змогу не лише смачно поїсти, але і долучитися до корисної діяльності, адже кошти, зібрані від продажу поробок, будуть передані вохнам, які постраждали внаслідок воєнних дій. Адміністрація закладу висловлює щиру подяку та вдячність батькам та учням за активну участь у ярмарці.

У Задунаївському ліцеї був організований Ярмарок