Міжнародний День безпечного Інтернету

7 лют. 2023
07 лютого 2023 року відзначається Міжнародний День безпечного Інтернету. У зв’язку з цим, згідно річного плану роботи школи, з метою виховання поважливого онлайн - спілкування учнів в Задунаївському ліцеї був проведений урок- гра "Безпечний інтернет і правила роботи в ньому". Учні 3, 4 класів за допомогою вчителя інформатики Стоянової М.М. мали змогу брати участь в інтерактивній грі "Інтернет" , в цікавих іграх " Подорож тенетами інтернету", "Склади інфографіку". Також учні з задоволенням створювали дерево нікнеймів. Хлопчики та дівчата переглянули мультфільм " Хаппі та її суперсила" з подальшим його обговоренням.

07 лютого 2023 року відзначається Міжнародний День безпечного Інтернету. У зв’язку з цим, згідно річного плану роботи школи, з метою виховання поважливого онлайн - спілкування учнів в Задунаївському ліцеї був проведений урок- гра "Безпечний інтернет і правила роботи в ньому".Учні 3, 4 класів за допомогою вчителя інформатики Стоянової М.М. мали змогу брати участь в інтерактивній грі "Інтернет" , в цікавих іграх " Подорож тенетами інтернету", "Склади інфографіку". Також учні з задоволенням створювали дерево нікнеймів.Хлопчики та дівчата переглянули мультфільм " Хаппі та її суперсила" з подальшим його обговоренням.