Виховна година з нагоди вшанування учасників бойових дій

16 лют. 2023
15 лютого в Задунаївському ліцеї в 6,10 класах вчителем історії РомановоюТ.М. і педагогом - організатором Ганчевим О.М. була проведена виховна година з нагоди вшанування учасників бойових дій. Цього дня в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав .Ця дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році. Найтривалішою та найтрагічнішою стала війна в Афганістані( 1979-1989 ) . Вона тривала 10 років, і через це пекло пройшли сотні тисяч солдат. Зараз в Україні більше 150 тисяч ветеранів. Один з них є Ганчев Михайло Петрович, який проживає в с.Задунаївка. Він нагороджений медаллю " За відвагу" та іншими орденами. Сьогодні у дітей була змога потримати в руках його бойові ордени. Діти були дуже зворушені... Розповідь про ці далекі події нікого не залишила байдужими. Хвала і честь нашим героям! Вічна пам'ять воїнам, які віддали життя за свою державу! Ми пам'ятаємо своїх героїв !

15 лютого в Задунаївському ліцеї в 6,10 класах вчителем історії РомановоюТ.М. і педагогом - організатором Ганчевим О.М. була проведена виховна година з нагоди вшанування учасників бойових дій.Цього дня в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав .Ця дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році.Найтривалішою та найтрагічнішою стала війна в Афганістані( 1979-1989 ) . Вона тривала 10 років, і через це пекло пройшли сотні тисяч солдат.Зараз в Україні більше 150 тисяч ветеранів. Один з них є Ганчев Михайло Петрович, який проживає в с.Задунаївка. Він нагороджений медаллю " За відвагу" та іншими орденами.Сьогодні у дітей була змога потримати в руках його бойові ордени. Діти були дуже зворушені...Розповідь про ці далекі події нікого не залишила байдужими.Хвала і честь нашим героям!Вічна пам'ять воїнам, які віддали життя за свою державу! Ми пам'ятаємо своїх героїв !