День Єднання

16 лют. 2023
Сьогодні важливий день для всіх-День Єднання. Ми різні, різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних мов, релігій. Але об'єднує нас єдине бажання: жити в мирі, щасливо, однією родиною, з дітьми, батьками. І на все це ми маємо повне право, бо ми в себе вдома, ми в Україні. І ніхто наш дім не буде любити так, як ми любимо.

Сьогодні важливий день для всіх-День Єднання.Ми різні, різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних мов, релігій. Але об'єднує нас єдине бажання: жити в мирі, щасливо, однією родиною, з дітьми, батьками. І на все це ми маємо повне право, бо ми в себе вдома, ми в Україні. І ніхто наш дім не буде любити так, як ми любимо.