Проєкт "Зелений світ"

20 лют. 2023
Рій 3 класу "Козачата" з педагогом-організатором Ганчевим О.М., класним керівником Вакаренковою В.І. та учителем фізичної культури Тодоровим Г.Д. організували ексурсію у рамках проекту "Зелений світ". Метою проекту є вирощування саджанців рослин для подальшої висадки. Діти дуже захопилися цією справою. Виховання підростаючого покоління, любові до природи, бережливого ставлення до всього живого є однією з першочергових. Адже екологія природи починається з екології душі.

Рій 3 класу "Козачата" з педагогом-організатором Ганчевим О.М., класним керівником Вакаренковою В.І. та учителем фізичної культури Тодоровим Г.Д. організували ексурсію у рамках проекту "Зелений світ".Метою проекту є вирощування саджанців рослин для подальшої висадки.Діти дуже захопилися цією справою.Виховання підростаючого покоління, любові до природи, бережливого ставлення до всього живого є однією з першочергових.Адже екологія природи починається з екології душі.