Шевченківські дні

10 бер. 2023
В Задунаївському ліцеї в рамках тижня "Шевченківські дні" була проведена певна робота: в 2 класі - укрок позакласного читання з елементами критичного мислення "Шевченкове слово в віках не старіє..." Кожен учень відповідально підготувався до уроку, демонструючи вміння виразно читати вірші та малювати. Особливо вразила всіх присутніх представлена робота Савельєва Михайла, "Портрет Т.Шевченка", вишита з бісеру. В 3 класі пройшло свято "Ми не забудемо тебе, Тарасе..." Учні поширили знання про творчість та життєвий шлях Т. Шевченка: читали вірші, розігрували сценки, танцювали "Подоляночку". Закріпили матеріал інтерактивними вправами "Правда-неправда", "Так-ні". В 5 класі - українознавча гра "Неймовірна круговерть "Наш Шевченко". Команди активно змагалися і отримали грамоти за знання біографії та творчості поета. Такий інтерактивний захід активізував розумову діяльність учнів, допомагав розвивати логічне мислення, зв'язне мовлення та уміння працювати в команді. Бібліотекарем ліцею була оформлена книжкова виставка "Кобзарева струна не вмирає", а з учнями 2 класу була проведена навчально-пізнавальна гра "Усім відомий Тарас Шевченко". Велика подяка організаторам виховних заходів.

В Задунаївському ліцеї в рамках тижня "Шевченківські дні" була проведена певна робота: в 2 класі - укрок позакласного читання з елементами критичного мислення "Шевченкове слово в віках не старіє..." Кожен учень відповідально підготувався до уроку, демонструючи вміння виразно читати вірші та малювати. Особливо вразила всіх присутніх представлена робота Савельєва Михайла, "Портрет Т.Шевченка", вишита з бісеру. В 3 класі пройшло свято "Ми не забудемо тебе, Тарасе..." Учні поширили знання про творчість та життєвий шлях Т. Шевченка: читали вірші, розігрували сценки, танцювали "Подоляночку". Закріпили матеріал інтерактивними вправами "Правда-неправда", "Так-ні".В 5 класі - українознавча гра "Неймовірна круговерть "Наш Шевченко". Команди активно змагалися і отримали грамоти за знання біографії та творчості поета. Такий інтерактивний захід активізував розумову діяльність учнів, допомагав розвивати логічне мислення, зв'язне мовлення та уміння працювати в команді.Бібліотекарем ліцею була оформлена книжкова виставка "Кобзарева струна не вмирає", а з учнями 2 класу була проведена навчально-пізнавальна гра "Усім відомий Тарас Шевченко".Велика подяка організаторам виховних заходів.