12 квіт. 2023
В Задунаївському ліцеї з нагоди відзначення "Дня космонавтики" були проведені класні години в 2 та 4 класах. Учні "здійснили подорож у космос". Діти із задоволенням досліджували Сонячну систему, дізнавалися про невагомість. Також здійснили "зустріч" з космічними гігантами, з найближчими родичами Землі. Цікавим було і вбрання космонавта. Але самим вражаючим був парад планет, як вісім сонячних планет, поспішали на банкет. В своїх малюнках кожен відобразив своє бачення космосу, а Савельєв Михайло, учень 2-го класу, вдало змайстрував модель Сонячної системи. Учні 4 класу взяли участь в проєкті "Подорож у космос". Діти виготовили модель ракети та розповіли про свою віртуальну подорож до планет Сонячної системи.

В Задунаївському ліцеї з нагоди відзначення "Дня космонавтики" були проведені класні години в 2 та 4 класах.Учні "здійснили подорож у космос". Діти із задоволенням досліджували Сонячну систему, дізнавалися про невагомість. Також здійснили "зустріч" з космічними гігантами, з найближчими родичами Землі. Цікавим було і вбрання космонавта. Але самим вражаючим був парад планет, як вісім сонячних планет, поспішали на банкет.В своїх малюнках кожен відобразив своє бачення космосу, а Савельєв Михайло, учень 2-го класу, вдало змайстрував модель Сонячної системи.Учні 4 класу взяли участь в проєкті "Подорож у космос". Діти виготовили модель ракети та розповіли про свою віртуальну подорож до планет Сонячної системи.