Участь в конкурсі "Знай і люби свій рідний край"

25 квіт. 2023
Творчість та його різновиди несуть людям культуру і вихованість, вона робить усіх більш духовними і доброзичливими, розкриває важливість добрих відносин між людьми, а також позитивне ставлення до прекрасного і вічного. З метою виявлення обдарованих дітей, сприяння їх творчому розвитку, пропагування кращих зразків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, учні Задунаївського ліцею брали участь в міському етапі Всеукраїнської виставки- конкурсу декоративно- ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край". На конкурс було представлено 13 робіт учнів Задунаївського ліцею у номінаціях: в'язання гачком, бісероплетіння, ізонитка, алмазна мозаїка, випалювання по дереву. Конкурсні роботи створені школярами, показали високий рівень виконавської майстерності, творчий підхід, оригінальність, уміння відтворювати свої думки і фантазії. За рішенням журі конкурсу " Знай і люби свій рідний край" лауреатами | ступеня стали: *Михайлова Яна - (" В'язання гачком", учениця 5 класу, керівник Бянова Т.З.) *Стоянова Вікторія - ( "В'язання гачком", учениця 9 класу, керівник Стоянова М. М.) *Терзі Христина - ("Ізонитка", учениця 1 класу, керівник Ралєва Г.М.) * Ралєв Денис - ( " Бісероплетіння", учень 3 класу, керівник Вакаренкова В.І.) *Савельєв Михайло - ( "Алмазна мозаїка", учень 2 класу, керівник Грекова І.Г.) *Станкова Карина - ("Випалювання по дереву", учениця 3 класу, керівник Вакаренкова В.І.) Лауреатом || ступеня став Савельєв Михайло, "Бісероплетіння", учень 2 класу, керівник Грекова І.Г. Лауреати візьмуть участь в Обласному етапі виставки- конкурсу. Адміністрація школи вітає лауреатів та висловлює щиру подяку учням, батькам, керівникам гуртків за участь в конкурсі. БАЖАЄМО НАТХНЕННЯ, ТВОРЧИХ УСПІХІВ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ!!!

Творчість та його різновиди несуть людям культуру і вихованість, вона робить усіх більш духовними і доброзичливими, розкриває важливість добрих відносин між людьми, а також позитивне ставлення до прекрасного і вічного.З метою виявлення обдарованих дітей, сприяння їх творчому розвитку, пропагування кращих зразків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, учні Задунаївського ліцею брали участь в міському етапі Всеукраїнської виставки- конкурсу декоративно- ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край".На конкурс було представлено 13 робіт учнів Задунаївського ліцею у номінаціях: в'язання гачком, бісероплетіння, ізонитка, алмазна мозаїка, випалювання по дереву. Конкурсні роботи створені школярами, показали високий рівень виконавської майстерності, творчий підхід, оригінальність, уміння відтворювати свої думки і фантазії.За рішенням журі конкурсу " Знай і люби свій рідний край" лауреатами | ступеня стали:*Михайлова Яна - (" В'язання гачком", учениця 5 класу, керівник Бянова Т.З.)*Стоянова Вікторія - ( "В'язання гачком", учениця 9 класу, керівник Стоянова М. М.)*Терзі Христина - ("Ізонитка", учениця 1 класу, керівник Ралєва Г.М.)* Ралєв Денис - ( " Бісероплетіння", учень 3 класу, керівник Вакаренкова В.І.)*Савельєв Михайло - ( "Алмазна мозаїка", учень 2 класу, керівник Грекова І.Г.)*Станкова Карина - ("Випалювання по дереву", учениця 3 класу, керівник Вакаренкова В.І.)Лауреатом || ступеня став Савельєв Михайло, "Бісероплетіння", учень 2 класу, керівник Грекова І.Г.Лауреати візьмуть участь в Обласному етапі виставки- конкурсу.Адміністрація школи вітає лауреатів та висловлює щиру подяку учням, батькам, керівникам гуртків за участь в конкурсі.БАЖАЄМО НАТХНЕННЯ, ТВОРЧИХ УСПІХІВ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ!!!