Вшанування учасників наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

26 квіт. 2023
В Задунаївському ліцеї з метою належного вшанування в Україні учасників наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, увічнення пам'яті жертв техногенної катастрофи було проведено ряд заходів: -вчителем історії Романовою Т. М. був проведений урок- бесіда для учнів 8-10 класів; - були переглянуті видеоролики, які несуть всю жуть того часу; - до школи був запрошений ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, нагороджений бойовими орденами і медалями, Проданов Василій Степанович. Він показав фото місцевості у той трагічний час і розповів про всі труднощі та тягарі своєї служби, героїзм друзів, втрачених товаришів, мародерство, людську жадібність. Школярі вручили йому в знак подяки букет квітів і невеликий презент. -Учні та адміністрація школи замовили молебень пам'яті загиблих і померлих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС у церкві. Проведені заходи не залишили байдужими нікого! Ми шануємо пам'ять героїв!!!

В Задунаївському ліцеї з метою належного вшанування в Україні учасників наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, увічнення пам'яті жертв техногенної катастрофи було проведено ряд заходів: -вчителем історії Романовою Т. М. був проведений урок- бесіда для учнів 8-10 класів;- були переглянуті видеоролики, які несуть всю жуть того часу;- до школи був запрошений ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, нагороджений бойовими орденами і медалями, Проданов Василій Степанович. Він показав фото місцевості у той трагічний час і розповів про всі труднощі та тягарі своєї служби, героїзм друзів, втрачених товаришів, мародерство, людську жадібність. Школярі вручили йому в знак подяки букет квітів і невеликий презент.-Учні та адміністрація школи замовили молебень пам'яті загиблих і померлих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС у церкві.Проведені заходи не залишили байдужими нікого!Ми шануємо пам'ять героїв!!!