Проєкт "Зелений світ"

4 трав. 2023
Колектив Задунаївського ліцею долучився до проєкту" Зелений Світ". Спонсорами с. Задунаївка було придбано 20 саджанців туї " Смарагд", які були висаджені. Благодій села Задунаївка Саріоглов Дмитро знову відзначився своєю щедрістю та турботою: подарував ліцею саджанці чайної троянди та декілька фруктових дерев. Велика йому подяка за це! До проєкту залучився Рій " Вільні люди" , які разом з педагогом - організатором Ганчевим О.М .висадили саджанці біля школи! ЗРОБИМО РАЗОМ НАШ ДІМ ЗЕЛЕНІШИМ !

Колектив Задунаївського ліцею долучився до проєкту" Зелений Світ".Спонсорами с. Задунаївка було придбано 20 саджанців туї " Смарагд", які були висаджені. Благодій села Задунаївка Саріоглов Дмитро знову відзначився своєю щедрістю та турботою: подарував ліцею саджанці чайної троянди та декілька фруктових дерев. Велика йому подяка за це!До проєкту залучився Рій " Вільні люди" , які разом з педагогом - організатором Ганчевим О.М .висадили саджанці біля школи!ЗРОБИМО РАЗОМ НАШ ДІМ ЗЕЛЕНІШИМ !