105 років від дня народження В.О.Сухомлинського

9 жовт. 2023
28 вересня 2023 року виповнюється 105 років від дня народження видатного українського педагога, письменника, суспільного діяча, вченого зі світовим ім’ям Василя Олександровича Сухомлинського, який все своє життя присвятив вихованню й навчанню молоді, а його творча спадщина з роками не втрачає своєї актуальності. З-під пера автора вийшло понад 40 книг, 600 статей, 1500 мініатюр – казок, притч, новел та оповідань для дітей. Ім’я видатного педагога і талановитого письменника Василя Сухомлинського здобуло пошану і славу не тільки в Україні, але й у багатьох країнах світу. У Задунаївському ліцеї бібліотекарем було проведено голосне читання творів « Списав задачу», « Слід на землі» В. Сухомлинського з учнями 4 класу З учнями 2 класу пройшла бесіда «Цікаві факти біографії В. Сухомлинського» В бібліотеці оформлена виставка «Учитель добра і краси»

28 вересня 2023 року виповнюється 105 років від дня народження видатного українського педагога, письменника, суспільного діяча, вченого зі світовим ім’ям Василя Олександровича Сухомлинського, який все своє життя присвятив вихованню й навчанню молоді, а його творча спадщина з роками не втрачає своєї актуальності. З-під пера автора вийшло понад 40 книг, 600 статей, 1500 мініатюр – казок, притч, новел та оповідань для дітей. Ім’я видатного педагога і талановитого письменника Василя Сухомлинського здобуло пошану і славу не тільки в Україні, але й у багатьох країнах світу. У Задунаївському ліцеї бібліотекарем було проведено голосне читання творів « Списав задачу», « Слід на землі» В. Сухомлинського з учнями 4 класуЗ учнями 2 класу пройшла бесіда «Цікаві факти біографії В. Сухомлинського»В бібліотеці оформлена виставка «Учитель добра і краси»