Бесіда під гаслом "Вірю в майбутнє твоє, Україна!"

12 жовт. 2023
В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україна!» бібліотекарем була проведена бесіда «В моєму серці живе Україна» з учнями 7 класу. Мета: Поглибити знання учнів про нашу державу - Україну, формувати розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу, як національної ідеї розвитку вільної, незалежної держави.

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україна!» бібліотекарем була проведена бесіда «В моєму серці живе Україна» з учнями 7 класу.Мета: Поглибити знання учнів про нашу державу - Україну, формувати розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу, як національної ідеї розвитку вільної, незалежної держави.