Педрада-аукціон педагогічних ідей "STEM-освіта: впровадження та перспективи розвитку"

13 жовт. 2023
В Задунаївському ліцеї відбулася педрада-аукціон педагогічних ідей «STEM-освіта: впровадження та перспективи розвитку». На якій педколектив поглибив свої знання про інноваційні технології навчання, а саме, STEM-освіту, як технологію формування та розвитку розумово-пізнавальних і творчих якостей учнів, обмінювалися досвідом з їх використанням, обгрунтовували доцільності впровадження інновацій в навчально-виховному процесі, аналізували готовність вчителя до інноваційної діяльності. А також були проведені досліди з водою, які підвищать зацікавленість учнів процесом навчання, мотивуватимуть до самостійного пошуку нових знань, поглиблять знання з певних предметів. В навчанні прогресуємо, STEM реалізуємо!

В Задунаївському ліцеї відбулася педрада-аукціон педагогічних ідей «STEM-освіта: впровадження та перспективи розвитку». На якій педколектив поглибив свої знання про інноваційні технології навчання, а саме, STEM-освіту, як технологію формування та розвитку розумово-пізнавальних і творчих якостей учнів, обмінювалися досвідом з їх використанням, обгрунтовували доцільності впровадження інновацій в навчально-виховному процесі, аналізували готовність вчителя до інноваційної діяльності.А також були проведені досліди з водою, які підвищать зацікавленість учнів процесом навчання, мотивуватимуть до самостійного пошуку нових знань, поглиблять знання з певних предметів.В навчанні прогресуємо, STEM реалізуємо!