31 жовт. 2023
31 жовтня 2023 року в Задунаївському ліцеї відбулось урочисте відкриття ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини українського поета, громадського діяча, символа України - Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови та літератури. Зичимо успіхів усім учасникам конкурсу. Нехай їх надихають Тарасова пристрасть, Тарасова мужність, Тарасове невмируще слово!

31 жовтня 2023 року в Задунаївському ліцеї відбулось урочисте відкриття ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини українського поета, громадського діяча, символа України - Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови та літератури.Зичимо успіхів усім учасникам конкурсу. Нехай їх надихають Тарасова пристрасть, Тарасова мужність, Тарасове невмируще слово!