Переможниця та призерка обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів

23 січ. 2024
Вітаємо Вероніку Нєнову, ученицю 6 класу Задунаївського ліцею з початковою школою та гімназією, переможницю та призерку обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя країна - Україна!" за трьома номінаціями: I - місце в номінації "Живий світ" ІІ - місце в номінації "Пейзаж" ІІ - місце в номінації "Натюрморт". Вітаємо! Бажаємо не зупинятися на досягнутому.

Вітаємо Вероніку Нєнову, ученицю 6 класу Задунаївського ліцею з початковою школою та гімназією, переможницю та призерку обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя країна - Україна!" за трьома номінаціями:I - місце в номінації "Живий світ"ІІ - місце в номінації "Пейзаж"ІІ - місце в номінації "Натюрморт".Вітаємо! Бажаємо не зупинятися на досягнутому.