Тиждень безпечного Інтернету

8 лют. 2024
Сучасний світ та наше життя майже неможливо уявити без Інтернету, він дає багато інформації та безліч можливостей. Але, як і реальний світ, Інтернет теж може бути небезпечним! Діти можуть не усвідомлювати загроз які несе віртуальний простір. Актуальність проблеми безпечного Інтернету потребує постійної та пильної уваги зі сторони батьків та педагогів. Тому з 5 по 9 лютого наш заклад освіти долучився до відзначення Тижня безпечного Інтернету. В рамках тижня вчителем інформатики в початкових класах Стояновою М.М. переглянуто з учнями початкових класів та обговорено відеоролики «Як бути в безпеці в Інтернеті», «Хаппі та її суперсила», проведено інтерактивні ігри «Так чи ні? Що можна робити в Інтернеті?» (2 клас), «Безпечний Інтернет» (3 клас), «Інтелектуальне шоу від 100 до 1» (4 клас), а також учні познайомилися з новими цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами. Учні 10-11 класу переглянули вебінар «Тенденції розвитку цифрового середовища у 2024 році», який організувала громадська організація про захист дітей і Інтернеті #STOP_SEXтинг. Тепер наші здобувачі освіти будуть впевненіше почувати себе у всесвітній павутині Інтернет.

Сучасний світ та наше життя майже неможливо уявити без Інтернету, він дає багато інформації та безліч можливостей.Але, як і реальний світ, Інтернет теж може бути небезпечним! Діти можуть не усвідомлювати загроз які несе віртуальний простір. Актуальність проблеми безпечного Інтернету потребує постійної та пильної уваги зі сторони батьків та педагогів.Тому з 5 по 9 лютого наш заклад освіти долучився до відзначення Тижня безпечного Інтернету.В рамках тижня вчителем інформатики в початкових класах Стояновою М.М. переглянуто з учнями початкових класів та обговорено відеоролики «Як бути в безпеці в Інтернеті», «Хаппі та її суперсила», проведено інтерактивні ігри «Так чи ні? Що можна робити в Інтернеті?» (2 клас), «Безпечний Інтернет» (3 клас), «Інтелектуальне шоу від 100 до 1» (4 клас), а також учні познайомилися з новими цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами.Учні 10-11 класу переглянули вебінар «Тенденції розвитку цифрового середовища у 2024 році», який організувала громадська організація про захист дітей і Інтернеті #STOP_SEXтинг.Тепер наші здобувачі освіти будуть впевненіше почувати себе у всесвітній павутині Інтернет.