Національний тиждень читання поезії " Ріки незмінно течуть додому"

24 бер. 2024
З 16 по 24 березня 2024 року проводиться «Національний тиждень читання, поезії "Ріки незмінно течуть додому"». Це гарна можливість відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі. Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетеси Ірини Шувалової: «Ріки незмінно течуть додому». Поняття «дім» для кожного українця і українки набуло сакрального значення. Дім – це світло, котре гріє, навіть коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дім – це відчуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дім – це Україна. У Задунаївському ліцеї оформлена книжкова виставка "В поезії живе душа народу". Учні ліцею декламували вірші "Повертайся додому живим" (учениця 7 класу Канайкіна Анжела), "Садок вишневий коло хати"(учениця 6 класу Нєнова Вероніка), вірш Ліни Костенко"Крила", учениця 10 класу Стоянова Вікторія.

З 16 по 24 березня 2024 року проводиться «Національний тиждень читання, поезії "Ріки незмінно течуть додому"». Це гарна можливість відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі.Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетеси Ірини Шувалової:«Ріки незмінно течуть додому». Поняття «дім» для кожного українця і українки набуло сакрального значення. Дім – це світло, котре гріє, навіть коли вас розділяють тисячі кілометрів.Дім – це відчуття себе частиною чогось більшого, частиною родини.Дім – це Україна.У Задунаївському ліцеї оформлена книжкова виставка "В поезії живе душа народу".Учні ліцею декламували вірші "Повертайся додому живим" (учениця 7 класу Канайкіна Анжела), "Садок вишневий коло хати"(учениця 6 класу Нєнова Вероніка), вірш Ліни Костенко"Крила", учениця 10 класу Стоянова Вікторія.