Правила прийому дітей до закладу

Зарахування учнів  до Задунаївського ліцею з початковою школою та гімназією  здій­снюється за наказом керівника на підставі особистої заяви батьків або осіб, які їх замінюють, а також свідоцтва про народження (копії), паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу). До першого класу зараховуються діти віком 6 років. Зарахування учнів до закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року і оформлюється наказом директора  Задунаївського ліцею.

У разі потреби учень  може перейти протягом будь-якого навчального року навчання до іншої школи. Переведення учнів до іншого навчального закладу здійснюється за наявності осо­бової справи учня встановленого Міністерством освіти і науки Укра­їни зразка.

З умовами реєстрації дитини до першого класу можна ознайомитися в бічному меню, вкладка "Вступ до школи".