Загальні збори колективу

Вищим органом громадського самоврядування Закладу освіти є загальні збори колективу, що скликаються не менше одного разу на рік. Делегати загальних зборів з правом вирішального голосу обираються від таких трьох категорій:
-   працівників навчального закладу-зборами трудового колективу;
-   учнів навчального закладу другого ступеня – класними зборами;
- батьків, представників громадськості – класними батьківськими зборами.
Кожна категорія обирає однакову кількість делегатів. Термін їх повноважень становить один рік.
Загальні збори правочинні, якщо в їхній роботі бере участь не менше половини делегатів кожної з трьох категорій. Рішення приймається простою більшістю голосів присутніх делегатів.
Право скликати збори мають голова ради Закладу, учасники зборів, якщо за це висловлюються не менше третини їх загальної кількості, директор навчального закладу, засновник.
Загальні збори:
- обирають раду Закладу, її голову, встановлюють термін їх повноважень;
-   заслуховують звіт директора і голови ради навчального закладу;
-   розглядають питання навчально-виховної, методичної і фінансово-господарської діяльності навчального закладу;
-   затверджують основні напрями вдосконалення навчально-виховного процесу, розглядають інші найважливіші напрями діяльності навчального закладу;
- приймають рішення про стимулювання праці керівників та інших педагогічних працівників.