10 лист. 2022

Конкурс читців "Україно! Я твоя краплина"

До дня української писемності та мови пройшов конкурс читців"Україно! Я твоя краплинка." серед учнів 1 класу.
1 лист. 2022

Конкурс читців "Моя незламна Україна"

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом: В нас єдина мета- Україна свята,нездоланна ніким і ніколи.В Задунаївському ліцеї пройшов конкурс читців " Моя незламна Україна"
1 лист. 2022

Честит ден на народните будители

Честит ден на народните будители!
1 лист. 2022

Вікторина "Україна - це ми"

У рамках Всеукраїнського місячника бібліотек, який проходить під гаслом : " В нас єдина мета - Україна свята , нездоланна ніким і ніколи!" в Задунаївському ліцеї бібліотекарем Нєновою Д. А. була проведена вікторина : «Україна – це ми»
1 лист. 2022

Книжкова виставка "Незалежна і свята ти мати Україна"

У рамках Всеукраїнського місячника бібліотек, який проходить під гаслом : " В нас єдина мета - Україна свята , нездоланна ніким і ніколи!" в ліцеї була створена книжкова виставка : "Незалежна і свята ти мати Україна"
30 жовт. 2022

Челендж "Відтвори картину"

Вітаємо ученицю 1 класу Терзі Христину з перемогою у челенджі "Відтвори картину" (за найкращу роботу). Бажаємо Христині здоров'я, наснаги та подальших успіхів!!!
20 жовт. 2022

Виставка малюнків "Зруйнована війна" та конкурс читців "Моя Незалежна Україна"

До Дня захисника і захисниць України
17 жовт. 2022

День захисника України

Участь у онлайн-челенджі Наближаємо Перемогу разом ! #Освіта_Одещини_вдячна_Героям Задунаївський ліцей сьогодні вітає всіх ЗАХИСНИКІВ та ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ! Ми дякуємо КОЖНОМУ і КОЖНІЙ! Ваша мужність, честь, сила, відвага, відданість НЕПЕВЕРШЕНІ та НЕЗДОЛАННІ! Ми пишаємося ВАМИ! З нагоди свята, і підтримуючі онлайн-челендж #Наближаємо_Перемогу_разом #Освіта_Одещини_вдячна_Героям вчителями, учнями , разом з батьками були виготовлені різноманітні смаколики, які відправлені волонтером Грабіліною Євгенією Георгіївною засновник д/с «Город Солнца» на передову... Так, нас не перемогти, бо ми, як ніколи, об'єдналися, і своїм українським нескоримим характером і незламним духом боремося за нашу землю! Хай наша підтримка і віра оберігає всіх, хто стоїть на ЗАХИСТІ УКРАЇНИ! Щира вдячність усім батькам, учням, педагогам і співробітникам за активну участь! Разом до ПЕРЕМОГИ! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!
17 жовт. 2022

Челендж "Відтвори картину"

Учениця 1 класу Терзі Христина Задунаївського ліцею долучилася до челенджу "Відтвори картину" картина Владимира Валегова. #Відтвори_картину #КЗ_Арцизька_художня_школа
15 жовт. 2022