17 лист. 2023

Благодійний проєкт "Разом до Перемоги"

Не дивлячись на похмуру погоду і дощ, сьогодні в с. Задунаївка провели низку благодійних заходів. Усі - на підтримку ЗСУ та в межах благодійного проєкту «Разом до Перемоги»
1 лист. 2023

День Народных Будителей

31 жовт. 2023

31 жовтня 2023 року в Задунаївському ліцеї відбулось урочисте відкриття ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини українського поета, громадського діяча, символа України - Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови та літератури. Зичимо успіхів усім учасникам конкурсу. Нехай їх надихають Тарасова пристрасть, Тарасова мужність, Тарасове невмируще слово!
28 жовт. 2023

"МОЯ НЕЗЛАМНА УКРАЇНА"

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у бібліотеці Задунаївського ліцею відбувся конкурс читців віршів поезія війни "Моя незламна Україна" Учні ліцею брали активну участь у заходах, декламували вірші, висловлювали свої думки. Вчитель української мови та літератури Бянова Т. 3. декламувала вірш «Розкажи мені, брате...>>
28 жовт. 2023

До бібліотеки завітали учні початкових класів

В рамках місячника шкільних бібліотек на екскурсії до шкільної бібліотеки завітали учні початкових класів. Задоволені, щасливі, усміхнені обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія їм сподобалася… Багато радісних емоцій викликали позитивні ігри, вікторини…
27 жовт. 2023

День української мови та писемності

Співуча, солов’їна, калинова, чудова, мальовнича, дзвінка, мелодійна, найбагатша … І якими б епітетами ти її не прикрашав – вона твоя, українська рідна мова! І ти повинен гордитися тим, що твоя мова одна з найкращих мов у світі. До дня української писемності та мови у Задунаївському ліцеї була проведена гра - вікторина « Наша мова різнокольорова» з учнями 4 класу, а також виставку «Мов джерельна - рідна мова моя»
13 жовт. 2023

Педрада-аукціон педагогічних ідей "STEM-освіта: впровадження та перспективи розвитку"

В Задунаївському ліцеї відбулася педрада-аукціон педагогічних ідей «STEM-освіта: впровадження та перспективи розвитку». На якій педколектив поглибив свої знання про інноваційні технології навчання, а саме, STEM-освіту, як технологію формування та розвитку розумово-пізнавальних і творчих якостей учнів, обмінювалися досвідом з їх використанням, обгрунтовували доцільності впровадження інновацій в навчально-виховному процесі, аналізували готовність вчителя до інноваційної діяльності. А також були проведені досліди з водою, які підвищать зацікавленість учнів процесом навчання, мотивуватимуть до самостійного пошуку нових знань, поглиблять знання з певних предметів. В навчанні прогресуємо, STEM реалізуємо!
12 жовт. 2023

Бесіда під гаслом "Вірю в майбутнє твоє, Україна!"

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україна!» бібліотекарем була проведена бесіда «В моєму серці живе Україна» з учнями 7 класу. Мета: Поглибити знання учнів про нашу державу - Україну, формувати розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу, як національної ідеї розвитку вільної, незалежної держави.
9 жовт. 2023

105 років від дня народження В.О.Сухомлинського

28 вересня 2023 року виповнюється 105 років від дня народження видатного українського педагога, письменника, суспільного діяча, вченого зі світовим ім’ям Василя Олександровича Сухомлинського, який все своє життя присвятив вихованню й навчанню молоді, а його творча спадщина з роками не втрачає своєї актуальності. З-під пера автора вийшло понад 40 книг, 600 статей, 1500 мініатюр – казок, притч, новел та оповідань для дітей. Ім’я видатного педагога і талановитого письменника Василя Сухомлинського здобуло пошану і славу не тільки в Україні, але й у багатьох країнах світу. У Задунаївському ліцеї бібліотекарем було проведено голосне читання творів « Списав задачу», « Слід на землі» В. Сухомлинського з учнями 4 класу З учнями 2 класу пройшла бесіда «Цікаві факти біографії В. Сухомлинського» В бібліотеці оформлена виставка «Учитель добра і краси»
5 жовт. 2023

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

З 01 по 31 жовтня 2023 року проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!». Мета заходу – втілення основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України», привернення уваги до питання патріотичного виховання у нашій державі, розкриття виховної функції шкільної бібліотеки, об’єднання зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму зростаючої особистості. Рідна Україно! Ти дорога усім нам. Для кожного твого сина і дочки немає землі милішої від тої, на якій він народився і живе. Ми віримо, що минуть тяжкі часи, і Україна відродиться для новітньої слави, для щастя. Ми віримо в твоє майбутнє, Україно!