12 вер. 2022

Задунаївський ліцей долучивмя до челенджу

Задунаївський ліцей долучився до челенджу #Здорова_Нація
1 вер. 2022

День знань

Вітаємо вас з початком нового навчального року! Для кожного з нас 1 вересня - символ нових перспектив і можливостей. Для тих, хто вперше переступить шкільний поріг - це найбільш хвилюющий день. Нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день навчання буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивожними відкриттями. З Днем знань!!!
14 черв. 2022

Створено перший QR-код в Дія. QR

Створено перший QR-код в Дія. QR https://drive.google.com/file/d/1a_TQ_K1NRuH0jBlAXPSvhyfbf0xZ48vh/view?usp=sharing
2 черв. 2022

Сегодня болгары всего мира празднуют память своего великого земляка Христо Ботев. Ученики Задунаевского лицея также почтили память болгарского национального героя.