1 лют. 2023

Всесвітній день читання вголос

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято-Всесвітній день читання вголос. Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше -молодого покоління,до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями.Учні 2 та 6 класів теж долучилися до голосного читання
27 січ. 2023

День пам'яті жертв Голокосту та День пам'яті Героїв Крут

З метою збереження національної пам'яті, формування патріотичних почуттів дітей та учнівської молоді в Задунаївському ліцеї пройшли заходи до Дня пам'яті жертв Голокосту та Дня пам'яті Героїв Крут . Учні вшанували пам'ять Героїв Крут і жертв Голокосту.
23 січ. 2023

З Днем Соборності України!

З нагоди державного свята Дня Соборності України у Задунаївському ліцеї оформлена книжкова виставка "Україна в нас одна - Соборна, Незалежна". А також бібліотекар закладу підготувала учнів до виразного читання віршів про Єдину Соборну Україну.
22 груд. 2022

Допомога воїну.

Іде жорстока війна... Щодня гинуть молоді глопці. Ця біда не обійшла і наше село. 21-річний випускник Задунаївської школи підірвався на міні. Залишився живий, але знаходиться в тяжкому стані. Учнівське самоврядування Задунаївського ліцею з цього приводу ініціювало збір коштів на допомогу пораненому воїну. До Марафону добрих справ приєдналися всі учнв, вчителі, батьки. Було зібрано певну суму. Також 20 грудня у нашому ліцеї було проведено Ярмарок ялинкових композицій "Зимова рапсодія". Відвідувачі ярмарку з радістю придбали деякі дитячі роботи. Зібрані кошти теж будуть передані на лікування нашому постраждалому захиснику. Учні 10, 11 класів додали до коштів колективний лист-малюнок зі словами: "Ми пишаємось тобою, твоєю силою, мужністю, витримкою. Віримо, що у тебе все буде добре.Хац швидше закінчиться ця війна, а ти повертайся додому здоровим. Молимося за тебе. Молимося за всіх захисників України.
21 груд. 2022

Ярмарка в школі.

У Задунаївському ліцеї був організований Ярмарок новорічних іграшок, композицій та солодощів, які були виготовлені власноруч. Сьогоднішній день став для учнів чудовою нагодою полинути в святкову атмосферу. Учні на всіх класів представили на ярмарку домашню випічку та новорічні сувеніри, які швидко розкуповувалися учнями, вчителями та батьками. Дитячий галас, запах свіжої випічки та сувеніри-все це можна було відчути, побачити і почути на зимовій ярмарці. Цього дня учні мали змогу не лише смачно поїсти, але і долучитися до корисної діяльності, адже кошти, зібрані від продажу поробок, будуть передані вохнам, які постраждали внаслідок воєнних дій. Адміністрація закладу висловлює щиру подяку та вдячність батькам та учням за активну участь у ярмарці.
19 груд. 2022

Свято Миколая

Яскраво у Задунаївському ліцеї пройшло свято Миколая. До 19 грудня діти готувалися заздалегідь. На уроках учні писали листи святому Миколаю, в яких висловлювали потаємні бажання. Адже відомо, отримавши листа, Миколай неодмінно сприяє здісненню дитячих мрій. Класними керівниками початкових класів були підготовлені виховні заходи:1 клас-"Іди до нас, Святий Микола!"2 клас-"До нас прийшов Святий Миколай"3 клас-"Мій святий отче, Миколай, до нас в гості завітай!"4 клас - "В гостях у казки".Під час самого свята діти показали свої вміння читати вірші, співати пісні, щоб продемонструвати Святому Миколаю, що вони дійсно гідні винагороди. Учні отримали подарунки, спонсором яких став депутат Одеської обласної ради ВОЛКАНОВ Валентин Дмитрович. Діти дуже задоволені та вдячні!!!
18 груд. 2022

Всеукраїнський проек Flowers4School

Задунаївський ліцей з початковою школою та гімназією бере участь у всеукраїнському проекті Flowers4School.
6 груд. 2022

ВІТАЄМО МУЖНІХ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ !

ВІТАЄМО МУЖНІХ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ! Сьогодні Україна відзначає одне з найважливіших свят у своїй історії – День Збройних Сил України. Ми пишаємося вами, наші доблесні і мужні воїни, які у затятій жорстокій боротьбі долають чорне зло, що насунуло на нашу Батьківщину. Вічна пам’ять і вічна шана всім героям, які полягли за свободу нашої Вітчизни! Шановні українські воїни! Вся Україна, усі українці вірять у Перемогу України, яка неможлива без вас! У ваших жилах струмує кров вільної української нації – незламної і шляхетної, і ви доводите це на полі бою! Нехай доля до вас буде прихильною, і Господь оберігає ваші життя! Разом – до Перемоги! Слава Україні #Освіта_Одещини_вдячна_Героям #до_Дня_збройних_сил_України #Арцизька_громада
4 груд. 2022

Заходи щодо відзначення 300-річчя з дня народження Г. Сковороди

В Задунаївському ліцеї проводились заходи щодо відзначення 300-річчя з дня народження Г. Сковороди : виразне читання творів і байок філософа; створення лепбука " Крилаті вислови й цитати українського генія" ; виставка видань творів Г Сковороди «Крізь віки…»