4 жовт. 2023

Всесвітній день захисту тварин

1 жовт. 2023

День вчителя

Учитель - одна з найпопулярніших професій. І одна - з найскладніших. Адже хороший педагог повинен не тільки знати і доступно пояснювати свій предмет, а й прислухатися до думки учнів, вловлювати їхній емоційний стан, налаштовувати на позитив і досягнення мети і, до всього цього, бути прикладом врівноваженої і життєрадісної людини. Саме вчитель допомагає нам знайти місце в суспільстві, обрати професію. Саме таких педагогів їхні учні люблять найбільше і пам'ятають про них навіть після закінчення школи. День вчителя - це гарний привід сказати величезне "Спасибі" своїм педагогам, надіслати смс, а якщо є можливість - подарувати квіти та обійняти.
21 вер. 2023

День миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба нашого народу. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир! В Задунаївському ліцеї була оформлена виставка до дня миру: "Ми українці , ми за Мир!" З бібліотекарем був проведений бібліотечний урок у 2 класі: «Хай буде мир у нашій рідній Україні! #21деньмиру
16 вер. 2023

Олімпійський тиждень

У ліцеї з 11 по 15 вересня пройшов Олімпійський тиждень, який був спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху. В змаганнях, та різних естафетах брали участь учні 1 -11 класів. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. #МаліолімпійськіігриАрцизькагромада ⚽️
1 вер. 2023

День знань

1 вересня - дуже хвилюючий день для школярів. Найбільше переживають діти-першокласники та їхні батьки. Хтось з радістю зустрічає цей день, а хтось сумує про літо, що пішло. Але бути байдужим до цієї дати неможливо. З днем знань наші любі діти, та батьки
18 трав. 2023

Вишиванка-символ України

#Освіта_Одещини_у_вишиванці_2023 #Арцизька_громада Вишиванка- символ України, Кожної великої родини, Нашої історії та мови Залюбки вдягаємо її знову. Задунаївський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

8 травня відзначається День пам'яті та примирення, який нагадує про страшну катастрофу XX століття. Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства. Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати українців і громадян України інших національностей упродовж 1939-1945 років. З метою виховання почуття патріотизму, мужності, любові до Батьківщини, пошани до ветеранів, поваги до свого народу, людяності, чуйності в Задунаївському ліцеї вчителем історії Романовою Т.М. було проведено художньо- публіцистичний захід до Дня пам' яті та примирення " Не загасити пам'яті вогонь". Учні 11 класу читали вірші в пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом. Були розглянуті фотодокументи часів Другої світової війни. Особлива увага була присвячена участі українців в Другій світовій війні та болісної втрати України в ті часи. Вкінці заходу учні взяли активну участь в вікторині, яка була присвячена Дню пам'яті та примирення. Була оголошена хвилина мовчання.
4 трав. 2023

Проєкт "Зелений світ"

Колектив Задунаївського ліцею долучився до проєкту" Зелений Світ". Спонсорами с. Задунаївка було придбано 20 саджанців туї " Смарагд", які були висаджені. Благодій села Задунаївка Саріоглов Дмитро знову відзначився своєю щедрістю та турботою: подарував ліцею саджанці чайної троянди та декілька фруктових дерев. Велика йому подяка за це! До проєкту залучився Рій " Вільні люди" , які разом з педагогом - організатором Ганчевим О.М .висадили саджанці біля школи! ЗРОБИМО РАЗОМ НАШ ДІМ ЗЕЛЕНІШИМ !
3 трав. 2023

Квіти по проєкту Flowers4School

У Задунаївському ліцеї милує око справжня краса.Висаджені квіти по проєкту Flowers4School, спрямованого на озеленення українських закладів освіти- розквітли! Квіти вважаються прикрасою нашого життя. Вони всі прекрасні, без винятку, за що їх називають очима природи. Квіти піднімають настрій та надихають на добрі справи.
26 квіт. 2023

Вшанування учасників наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

В Задунаївському ліцеї з метою належного вшанування в Україні учасників наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, увічнення пам'яті жертв техногенної катастрофи було проведено ряд заходів: -вчителем історії Романовою Т. М. був проведений урок- бесіда для учнів 8-10 класів; - були переглянуті видеоролики, які несуть всю жуть того часу; - до школи був запрошений ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, нагороджений бойовими орденами і медалями, Проданов Василій Степанович. Він показав фото місцевості у той трагічний час і розповів про всі труднощі та тягарі своєї служби, героїзм друзів, втрачених товаришів, мародерство, людську жадібність. Школярі вручили йому в знак подяки букет квітів і невеликий презент. -Учні та адміністрація школи замовили молебень пам'яті загиблих і померлих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС у церкві. Проведені заходи не залишили байдужими нікого! Ми шануємо пам'ять героїв!!!