9 бер. 2023

Вшанування пам'яті Великого Кобзаря Тараса Шевченка

З приходом весни вшануємо Великого Кобзаря, світоча українського народу-Тараса Григоровича Шевченка. 9 березня минає 209 річниця від дня його народження. У бібліотеці Задунаївського лицею з початковою школою та гімназією була оформлена книжкова виставка «Кобзарева струна не вмирає». З учнями 2 класу була проведена навчально- пізнавальна гра «Усім відомий Тарас Шевченко»
1 бер. 2023

Свято "Баба Марта" в Задунаївському ліцеї

21 лют. 2023

21 лютого - Міжнародний день рідної мови.

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. У цей день учні Задунаївського ліцею згадували вірші болгарських бесарабських авторів.
21 лют. 2023

Акція " Ангели пам'яті"

У Задунаївському ліцеї до Дня вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні було організовано тиху акцію " Ангели пам'яті"
20 лют. 2023

Проєкт "Зелений світ"

Рій 3 класу "Козачата" з педагогом-організатором Ганчевим О.М., класним керівником Вакаренковою В.І. та учителем фізичної культури Тодоровим Г.Д. організували ексурсію у рамках проекту "Зелений світ". Метою проекту є вирощування саджанців рослин для подальшої висадки. Діти дуже захопилися цією справою. Виховання підростаючого покоління, любові до природи, бережливого ставлення до всього живого є однією з першочергових. Адже екологія природи починається з екології душі.

День Єднання

Сьогодні важливий день для всіх-День Єднання. Ми різні, різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних мов, релігій. Але об'єднує нас єдине бажання: жити в мирі, щасливо, однією родиною, з дітьми, батьками. І на все це ми маємо повне право, бо ми в себе вдома, ми в Україні. І ніхто наш дім не буде любити так, як ми любимо.
16 лют. 2023

Виховна година з нагоди вшанування учасників бойових дій

15 лютого в Задунаївському ліцеї в 6,10 класах вчителем історії РомановоюТ.М. і педагогом - організатором Ганчевим О.М. була проведена виховна година з нагоди вшанування учасників бойових дій. Цього дня в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав .Ця дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році. Найтривалішою та найтрагічнішою стала війна в Афганістані( 1979-1989 ) . Вона тривала 10 років, і через це пекло пройшли сотні тисяч солдат. Зараз в Україні більше 150 тисяч ветеранів. Один з них є Ганчев Михайло Петрович, який проживає в с.Задунаївка. Він нагороджений медаллю " За відвагу" та іншими орденами. Сьогодні у дітей була змога потримати в руках його бойові ордени. Діти були дуже зворушені... Розповідь про ці далекі події нікого не залишила байдужими. Хвала і честь нашим героям! Вічна пам'ять воїнам, які віддали життя за свою державу! Ми пам'ятаємо своїх героїв !
16 лют. 2023

Тематична виставка "Єдина-Незламна, могутня Україна"

16 лютого вся Україна відзначає День Єднання . Це свято не обминуло і Задунаївський ліцей. У шкільній бібліотеці була організована книжково- тематична виставка «Єдина - Незламна, могутня Україна». Літературна композиція розкриває красу нашого краю, його історію і неповторність. А також з учнями 2 класу бібліотекарем закладу було проведено бібліотечний урок «Все буде Україна!» Ми всі одна сім’я, Єдина ми родина- Мільйони різних «Я» А разом Україна!»
8 лют. 2023

Заняття з елементами тренінгу "Протидія булінгу в дитячому середовищі"

З метою створення безпечного освітнього середовища та попередження і протидії булінгу (цькуванню) 07.02 2023р.в 5 класі вчителем Бяновою Т.З. було проведено заняття з елементами тренінгу "Протидія булінгу в дитячому середовищі". Під час заходу опрацювали поняття "булінг", "насильство", дали відповіді на питання анкети, обговорили кожне твердження вправи " Міф чи реальність" , а після дій за інструкцією під час розповіді "Казки про Скріпку" були зроблені важливі висновки.
7 лют. 2023

Міжнародний День безпечного Інтернету

07 лютого 2023 року відзначається Міжнародний День безпечного Інтернету. У зв’язку з цим, згідно річного плану роботи школи, з метою виховання поважливого онлайн - спілкування учнів в Задунаївському ліцеї був проведений урок- гра "Безпечний інтернет і правила роботи в ньому". Учні 3, 4 класів за допомогою вчителя інформатики Стоянової М.М. мали змогу брати участь в інтерактивній грі "Інтернет" , в цікавих іграх " Подорож тенетами інтернету", "Склади інфографіку". Також учні з задоволенням створювали дерево нікнеймів. Хлопчики та дівчата переглянули мультфільм " Хаппі та її суперсила" з подальшим його обговоренням.