10 жовт. 2022

Дистанційне навчання

З 10.10 по 14.10.2022 року в Задунаївському ліцеї організоване навчання з використанням технологій дистанційного навчання. Дотримуйтесь правил поведінки під час повітряної тривоги.
7 жовт. 2022

Обережно! Міни!

‼️Обережно! Міни!‼️ ‼️Це дуже небезпечно‼️ В Задунаївському ліцеї з учнями 5-9 кл. пройшли бесіди на тему :" Про небезпеку завчасно!" та переглянули відео " ОБЕРЕЖНО МІНИ!!!" Один необережний крок, недостатня освіченість — можуть призвести до фатальних наслідків. Міни та інші вибухонебезпечні предмети можуть бути будь-де: у покинутих будинках, на вулицях, на дитячих майданчиках, на заміському відкритому просторі: у полях, лісах, у водоймах, на узбіччях доріг тощо. ☝️Ви помітили підозрілий предмет — що робити? ❌Зупиніться і ні в якому разі не доторкайтесь до нього. Зберігайте спокій і відійдіть на відстань не менше ніж 100 метрів. Тільки потім телефонуйте 101, 102 або 112. Не підпускайте до знахідки нікого, попереджуючи про небезпеку. Дочекайтесь рятувальників та збережіть своє життя.
5 жовт. 2022

Всесвітній день захисту тварин

Зараз нам добре відомі песик-рятувальник Патрон та харківський кіт-волонтер Степан. Тварини допомагають нам, в будь-якій ситуації, але самі можуть опинитися в небезпеці. Тому, 4 жовтня, у Всесвітній день захисту тварин в 1 класі пройшов урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Адже, саме ці якості роблять нас цивілізованими людьми! Запрошуємо вас побувати на нашому уроці доброти та познайомитися з нашими домашніми улюбленцями!
3 жовт. 2022

Виставка "Щедрість рідної землі"

Краса навколишнього світу дивує, чарує і заворожує людські серця з самого раннього дитинства. 29-30 вересня у Задунаївському ліцеї пройшла еколого-натуралістична виставка «Щедрість рідної землі». Учні школи представили велику кількість цікавих та неординарних робіт: вироби з деревини, квітів, овочів, фруктів... Дякуємо всім учням та батькам за участь у виставці.
3 жовт. 2022

Виставка осінніх букетів і композицій під назвою "Королівство квітів"

Представляю Вашій увазі виставку, осінніх букетів і композицій під назвою "Королівство квітів". Фойє нашого ліцею «запалилося» яскравими фарбами осені. Яскраве розмаїття кольорів цієї пори року надихнуло учнів на створення чудових і різноманітних букетів і композицій , які були незвичайні, і кожна по-своєму вражала своєю фантазією, красою і винахідливістю. Виставка-конкурс осінніх букетів та композицій не залишила нікого байдужим. Усі класи взяли активну участь у конкурсі. Даний конкурс був приурочений до Дня працівників освіти і Дню людей похилого віку. Хотілося б висловити подяку батькам наших учнів за активну участь і ініціативність в проведеної виставці, оскільки роботи є спільними - створювалися не тільки дітьми, а й їх батьками!
1 жовт. 2022

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек!

Увага!!! З 1 по 31 жовтня стартує Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек! Цьогоріч він пройде під гаслом :" В нас єдина мета- Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!" Задунаївський ліцей долучився до конкурсу. Також оголошуємо про акцію"Подаруй бібліотеці українську книгу!"
22 вер. 2022

Міжнародний день миру.

21 вересня - Міжнародний день миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре ми висловлюємо вголос так згуртовано, як ніколи раніше. Ми живемо у час, коли питання миру є особливо нагальним для України. Усі наші бажання та мрії пов’язані з мирним майбутнім. Ось так Задунаївський ліцей відзначив День миру.
21 вер. 2022

День Миру

16 вер. 2022

Всесвітній день прибирання #World_Cleanup_Day"

Всесвітній день прибирання #World_Cleanup_Day
16 вер. 2022

Алея першокласників 2022.

В Задунаївському ліцеї з'явилась АЛЕЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ 2022 . Батьки разом зі своїми дітьми, учнями 1 класу, та вчителем Ралєвою Г. М. дружно посадили на пришкільній ділянці 9 саджанців гібіскуса деревовидного . Кожен з першокласників став активним учасником процесу висадки дерев. Юні вихованці будуть спостерігати за ростом дерев, які будуть зростати як і вони , учні нашого ліцею. Пролетять роки , теперішні першокласники стануть дорослими і покинуть стіни рідного ліцею . Навідуючись в гості, вони будуть бачити ці дерева, які завжди нагадуватимуть їм про дитинство, щасливі, безтурботні шкільні роки. Щиро дякуємо усім батькам за проявлену активність , за саджанці та їх висадку! Нехай вони зростають та їх чисельність збільшується, як учні нашого ліцею ! До Всесвітнього дня прибирання #World_Cleanup_Day" Частина 3.